neúčast:
30
31

Ultimate frisbee, 14.10.2010

Za obhajobou vítězství šli vstříc meteoráci s jarní vítěznou sestavou erik, máčka, mira a yago a čerstvými posilami eFkem, pepou a vechysem. Naděje týmu byly vysoké, vzhledem k tomu, že ke „zkušeným“ matadorům, přišli „mladí“ dravci. Kapitánem byl zvolen za odměnu Mira.

Tým vlítl na Lužáneckou smršť jako vítr a ujal se od začátku vedení. To platilo ještě pět minut před koncem, kdy Meteor vedl rozdílem dvou bodů. Bohužel dvě minuty před koncem soupeř snížil a když jsme o pár centimetrů nezvládli skórovat, bylo napětí vysoké. To co ovšem následovalo, šokovalo nejednoho příznivce Meteoru. Kapři připluli a „dvě“ minuty byly neobvykle dlouhé a soupeř toho zvládl využít. Zvláštní, že hned po vyrovnání rozhodčí pískl konec. Z toho vyplývající ztráta koncentrace vyústila v soupeřův dokonalý obrat na konečných 5:6.

V dalším zápase nás čekal tým Lam. O poznání sympatičtější soupeř nám s ochotou vysvětlil zbytek pravidel a nakonec toho mohl litovat, když s Meteorem prohrál 5:4.

Po spravení chuti jsme se těšili na Komárov Jin. S pizzou v ruce jsme doběhli na hřiště a hned to bylo poznat. Soupeř byl všude dřív, skákal výš a navíc měl narozdíl od nás dvě volné ruce. Po chvíli vedl 4:0 a vypadalo to na debakl. Pak jsme ale dožvejkali a začali soupeři zatápět. Minutu do konce byl stav 5:5 a vše směřovalo k dalšímu prodloužení. Bohužel soupeř, nutno uznat, tentokrát regulérně, zvládl ještě před hvizdem bodovat a tak z toho byla druhá těsná porážka 5:6.

Avšak naděje na souboj o bronz, díky ostatním zápasům, stále žila.  Potřeba bylo vyhrát co největším rozdílem. To jsme hravě zvládli a soupeře Mirak, jako joo vyškolili až nečekaně snadno 12:1. Což nakonec byla největší lata z celého turnaje.

Co čert nechtěl, kapři zase připluli. Místo celkového skóre se počítalo jen skóre ze zápasu s týmy, které měli stejně bodů jako my. Tj. 12:12, 11:11 a 10:10, Meteor byl bohužel tím posledním a tak na něj zbyl jen souboj o sedmé místo (počítat se všechno, tak to bohatě stačilo na souboj o bronz). V závěrečném napínavém souboji zvládl Meteor vyhrát 4:3 nad Raketovými slimejši a patří mu tak konečná 7. příčka.

Je až škoda mluvit, jak málo stačilo k lepšímu umístění... Snad příště budeme mít víc peněz na úplatky my a opět vyhrajeme. Díky patří fanynkám PP a nik.