30
31

První­ část AVL, 31.10.2010

Po velice náročném sobotním hledání pokladu, kdy nakonec našli i mne, jsme se vydali poměřit síly s 4 týmy z 5. ligy Amatérského volejbalu v Brně.

Začátek byl domluven na luxusní 13. hodinu což se změnou času slibovalo dostatek času na regeneraci po sobotě. No někteří se rozhodli že střízlivost by byla spíše na škodu a z Tvrdonic přijeli erik, vechys a fanoušek ribol připraveni na první zápas s ‡umínky. Dále hráli yago, chali, Katka, Míša a Klára.

Zápas vypadal velice nadějně, soupeři měli 4 dívky a jedoho smečaře. Bohužel soupeři byli sehraní a rozhodčí byl jejich zraněný hráč, Prohráli jsme 18:25 a 14:25.

Další zápas proti KPZ jsme začali mít i světlé chvilky a ve druhém setu už stačilo udržet vedení od stavu 15:13, no ani přes údajné dvojté otáčení bodů od rozhodčího (opět ten samý) se nám nepodařilo vyhrát a set skončil 21:25.

Po krátké občerstvovací pauze jsme nastoupili proti zkušeným VV Stounům, v zápase si sice Klára začala vzpomínat na svoji profesionální kariéru (bohužel už ukončenou) a stala se tak naším nejlepším smečařem. Ani to nám ovšem nestačilo, soupeř v důležitou chvíli vystřídal jeden smečař nám nasázel 6 bodů v řadě. Prohráli jsme 17:25 a 10:25.

Poslední zápas sliboval kontumační výhru se přišla podívat i kitty. Bohužel soupeř kromě toho že se nedostavil ani nezaplatil startovné a z ligy byl tedy vyškrtnut a my si na svou první výhru budeme muset ještě počkat.