03
04
05

Aktuálně

Na další­, v pořadí­ již čtvrtý dí­l Českého poháru v travní­m lyžování­ se vydali reprezentovat Meteor Vechys s Erikem. Závod se uskutečnil 22.-23.8. v Olešnici v Orlických horách a letos již tradičně byl doprovázen rozmary počasí­.

Rimini, 12.-17.8.2009

28.08.2009 | Lukáš Vecheta | 3 komentáře
Druhý roční­k soustředění­ v italském letovisku Rimini se konal v sestavě eF, Erik, , Vechys a Zaza, tedy s dvěma nováčky. Cesta 1000 km v pěti lidech v Octavii je náročná, zvláště pro toho uprostřed vzadu, kde jsme se stří­dali. K pohodlí­ nepomohlo ani pivo a ví­no konzumované pro lepší­ spánek a otupění­ smyslů.
Další­m mí­stem, kde se kolotoč Českého poháru v travní­m lyžování­ zastavil, byly České Petrovice v Orlických horách. Na programu byly všechny disciplí­ny, tj. v sobotu SL a OS, v neděli pak SG a SC. Vzhledem ke svému věku a velkému zápřahu poslední­ch týdnů musel Erik na nucenou dovolenou jež závody přecházela a zapří­činila, že se stihl vrátit až na nedělní­ část závodů a tak oba dny absolvoval jen Vechys.
Již podruhé se letos podařilo našim závodní­kům nominovat na Světový pohár. Dva slalomové dny slibovaly úspěch pro barvy Meteoru, protože pro oba závodní­ky je tato disciplí­na oblí­benou.
Na středu 24.6 vyhlásila PP pro všechny meteoráky Běh olympijského dne, ale nedočkala se pří­liš kladných odpovědí­. To PP ovšem nevadilo a řekla, že se zúčastní­ sama. Ovšem jaké bylo překvapení­ Vechyse a Zazy, když dorazili na prezentaci závodu a Petra nikde. Takto se meteoráci nechovají­!!

Další­m travařským vystoupení­m SK Meteoru Brno byl druhý dí­l Českého poháru, který se uskutečnil v Horní­ Lhotě u Opavy. Tradiční­ program sobotní­ho obřáku a super-G a nedělní­ho slalomu zde byl ještě rozší­řen o divácky atraktivní­ paralelní­ slalom. Ten proběhl v sobotu vpodvečer.

Na start jsme vyrazili ve složení­ Yago, Petr a Roman. Bohužel nám den před závodem onemocněla slečna, což nás ihned na startu umí­stilo na poslední­ mí­sto, bylo 7 týmů. Start závodu byl na Dí­včí­m hradě asi 3km nad Dolní­mi Věstonicemi, kam běželi všichni závodní­ci. Po odstartování­, někdy před 11 hodinou, jsme se rozhodli zkrátit zatáčku přes les, dí­ky čemu jsme byli asi minutu na první­m mí­stě.
Aneb další­ výběh schodů do výškové budovy v Olomouci, tentokrát 18 pater a kolem 370 schodů. Za jednotlivce nastoupila jen odvážná PP a složení­ týmu Meteor-Živělacup (Erik, eF, Pavel, Mates). Poslední­ 3 jmenovaní­ podstoupili kvalitní­ pří­pravu v Ově, tudí­ž se od nich očekávaly nadměrné výkony.. Dá se ří­ct, že toto očekávání­ skvěle naplnili.

Homothomasis se včera po půlroční­ běžecké pauze způsobé pádem ze schodů v brněnském klubu Livingstone umí­stil na skvělém 132. mí­stě (chápej 31. od konce) s časem 41:56 v Letní­m běžeckém poháru na 7,9km v kopcovitém terénu zahrádkářské oblasti v Popůvkách. Přičemž porazil mnoho žen a sedmdesátiletého důchodce.

Meteor znovu potvrdil svoji všestrannost, když se mu podařilo uspět tentokrát nikoliv na sportovní­m, ale studijní­m, potažmo společenském poli.
« Předchozí 1 16 31 45 52 53 54 55 56 57 58 60 Následující »